HomeProduktyAQUABLADE®

TECHNOLOGIA SPŁUKIWANIA AQUABLADE®

AquaBlade banner

WIELOKROTNIE NAGRADZANA TECHNOLOGIA AQUABLADE® - NOWA ERA W TECHNOLOGII SPŁUKIWANIA

Aquablade to najbardziej postępowe rozwiązanie od czasu wynalezienia w XIX wieku spłukiwania toalet. Aquablade zostało po raz pierwszy zaprezentowane przez Ideal Standard w 2015 roku, jako wyłączna i opatentowana technologia, która oferuje doskonałą wydajność spłukiwania, nawet przy mniejszych ilościach wody. Aquablade ustanawia nowe standardy w zakresie designu i optymalnej, jakości spłukiwania. Elegancko zaokrąglone linie produktów z systemem Aquablade, pozbawione widocznego rantu, są znacznie bardziej higieniczne i najłatwiejsze w utrzymaniu czystości spośród wszystkich obecnie dostępnych toalet.

Czyściej

Technologia AquaBlade® przewyższa wszelkie dotychczasowe systemy spłukiwania w kwestii higieny. Tradycyjne toalety powodują że znaczny obszar miski zostaje nie umyty. Szczególnie w tylnej części miski. Technologia AquaBlade® zapewnia 95% czystość całej powierzchni.

Ciszej

W porównaniu do toalet z tradycyjnym rantem, technologia spłukiwania AquaBlade działa do 80% ciszej. W naszych badaniach porównawczych okazało się, że miski Ideal Standard wyposażone w system AqauBalde, znacznie redukują hałas i są cichsze w funkcjonowaniu niżeli typowe toalety.

Efektywniej

Od produktu oczekujemy aby funkcjonował idealnie, gdy dodatkowo jest to połączone z jego eleganckim wyglądem, możemy mówić o pełnym sukcesie.

AquaBlade® Broszura