HomeInspiracjePrzestrzeń dla każdegoRodzinne miejsce

Rodzinne miejsce

Idealne łazienki do każdej przestrzeni

Właściwy design może wnieść do łazienki spokój i bezpieczną zabawę. Ideal Standard przetestował swoje produkty ok. 20.000 razy dlatego możemy być pewni że spokojnie możemy się cieszyć rodzinna zabawą. Łazienki są praktyczne i bezpieczne, bez kompromisów w zakresie stylu. Tak samo łazienki jak ich użytkownicy mogą mieć różne kształty i rozmiary.

Oto kilka pomysłów na rodzinną łazienkę...

Mła łazienka

Miejsce do zabawy

Przy odrobinę wyobraźni nawet niewygodna przestrzeń łazienki może się stać placem zabaw.
Przestronne wanny narożne dają dzieciom mnóstwo miejsca do zabawy. Wanny są pomysłowo zaprojektowane, łatwe w instalacji nawet w trudno dostępnych miejscach.

Nigdy więcej pukania

Łazienki z ostrymi krawędziami nie są odpowiednie dla rodzin z małymi dziećmi. Łazienka która ma zaokrąglone krawędzie jest znacznie bezpieczniejsza. Gładko wykończone kształty kwadratu i owalne wnętrza Tonic II czynią te kolekcji klasycznie nowoczesną, dzięki czemu łazienka jest stylowa i bezpieczna.

Rozwiązania dla łazienki rodzinnej

Kreatywny porządek

Łazienki rodzinne są wypełnione zbieraniną rzeczy, których nie chcemy pokazywać. Istnieje wiele produktów Softmood zaprojektowanych w ten sposób aby rozwiązać ten problem. Pomysłowe rozwiązania Softmood typu szuflady z systemem otwierania push-to-open, elastyczne miejsce przechowywania z wewnętrznym schowkiem to tylko przykłady niektórych z nich.</p>

Projekt łazienki

Pozostań bezpieczny

W dzisiejszych czasach jest mnóstwo produktów, zaprojektowanych, tak aby Państwa łazienka była bezpiecznym miejscem. Wystarczy połączyć pomysły, przeznaczone dla twojej rodziny, np. baterie z korpusem cool-body czy też termostatyczne które chronią przed poparzeniem . Prószę również pamiętać o zamontowaniu szafek wiszących pod umywalkę dostatecznie wysoko, w miejscu niedostępnym dla małych rąk.

Rozwiązania ułatwiajace utrzymanie czystości w łazience

Rozwiązania do łazienki łatwe w utrzymaniu czystości.

Rodzina+łazienka=bałagan. Kto chce spędzać czas na myciu łazienki?
Powłoka na produktach Ideal Standard IdealClean zapobiega osadzaniu się kamienia na powierzchni i ułatwia utrzymanie czystości. W kabinach system Click&clean ułatwia jej czyszczenie w trudno dostępnych miejscach.