HomeInspiracjePrzestrzeń dla każdegoUwodzące miejsce

Uwodzące miejsce

Łazienki które sprawią że będziesz gotowy na przyjemność.

Rutyna jest ważna – to ona daje poczucie porządku i dobrobytu w naszym życiu. Twoje codzienne rytuały w łazience nie są inne, dlatego warto zrobić wszystko aby były również przyjemne. Eleganckie, praktyczne i całkowicie dopasowane do twojej przestrzeni i potrzeb. Zatem wybierz z szerokiej gamy Ideal Standard meble i wyposażenie, aby idealnie połączyć styl i innowację.

Oto kilka pomysłów jak ulepszyć twoją łazienkę...

Projekt nowoczesnej łazienki

Minimalistyczny, męski wzór

Zachowaj w łazience eleganckie linie i czytelne zasady Strada. Biała ceramika to trend, który jest aktualny tutaj i teraz, i sprawdzi się również w przyszłości, wnosząc otwartą i czystą atmosferę do każdego pomieszczenia. Wzmocnij poczucie przestrzeni materiałami w pastelowo bladych i naturalnych kolorach i wykończeniach w kolorze chromu i szkła.

Pomysły na uporzadkowaną łazienkę

Utrzymuj porządek

Praktyczne rzeczy też mogą być stylowe. Wybierz meble do przechowywania rzeczy w łazience Daylight wykończone precyzyjnie z przydatnymi funkcjami jak wysuwana poręcz na ręczniki. Detala takie jak ten dodaja subtelnego wyrafinowanego akcentu, zapewniając że łazienka okaże się taka sama jak ty jesteś.

Produkty prysznicowe łazienki

Przestronne kabiny prysznicowe

Duże i bezprofilowe drzwi, prostokątnych kabin prysznicowych dodadzą akcenty nowoczesnego luksusu do twojej łazienki. Przeznaczając na kabinę nieco więcej miejsca, będziesz czerpał z prysznica więcej radości. Zatem jeśli twoja łazienka jest wystarczająco duża, pomyśl o kabinie prysznicowej Magnum, która efektownie i współcześnie uzupełni przestrzeń twojej łazienki.

Łazienkowe rozwiązania oszczędzające przestrzeń

Oszczędzające miejsce szafki

Usprawnij poranną rutynę poprzez planowanie, pozwoli to tobie utrzymać porządek i poczucie spokoju. Zastosuj Active/ SoftMood do przechowywanie najważniejszych rzeczy w łazience. Trzymaj wszystkie codzienne przybory toaletowe czysto i łatwo dostępne w ściennych pojemnikach.