HomeKolekcjeStrada
 • Design. Precyzja.

  Strada

  Strada to nowoczesny styl. Kompletna linia gładkiej ceramiki i aktualny design mebli niesie ze sobą harmonijne i aktualne krawędzie w całej przestrzeni łazienki.  

 • Design. Precyzja.

  Strada

  Strada to nowoczesny styl. Kompletna linia gładkiej ceramiki i aktualny design mebli niesie ze sobą harmonijne i aktualne krawędzie w całej przestrzeni łazienki. 

 • Design. Precyzja.

  Strada

  Poczuj się wolny w kreowaniu minimalistycznego stylu, a jednocześnie dobieraniu odpowiednich elementów wyposażenia, które są niezbędne do stworzenia idealnej łazienki.

PIĘKNA forma i funkcja

Strada swoim stylem tworzy unikalny, podobny do łazienki hotelowej klimat.
Gdy znajdziesz się w łazience Strada, zrobi na tobie wrażenie uporządkowanie i spokój panujący w przestrzeni. Ceramika i wanny Strada wnoszą sobą harmonijne i aktualne krawędzie w całej przestrzeni łazienki, natomiast meble dbają o to, by każdy najmniejszy drobiazg miał swoje miejsce.
Nasza nagradzana armatura Strada jest przykładem doskonałego stylu i funkcjonalności. Baterie umywalkowe tej serii wyposażone są w aeratory, które mają możliwość ustawienia kierunku strumienia, tak aby odpowiednio go kierować i zapobiegać rozpryskiwaniu wody. Zatem Strada jest nie tylko piękną kolekcją baterii, ale także doskonale zaprojektowaną, tak aby spełniać potrzeby użytkownika.

Komfortowa funkcjonalność

Strada to nie tylko styl, ale również jakość sama w sobie.
Najwyższej jakości materiały i nowoczesne wykończenia, powodują że całość jest praktyczna w użyciu i doskonale się prezentuje.
W produktach Strada można znaleźć wiele przemyślanych rozwiązań, które docenimy podczas korzystania z łazienki. Szuflady i półki oferują doskonałą przestrzeń do przechowywania, a systemy samodomykające gwarantują bezpieczeństwo i ciche działanie.
Baterie Strada w swej prostej stylistyce, charakteryzują się jednocześnie wyjątkową czystością i precyzją kształtu. Niniejsza kolekcja uzyskała prestiżową nagrodę IF, Międzynarodowego Forum - które jest jednym z najbardziej cenionych ośrodków projektowych w Europie.
Poza designem, baterie Strada mają także innowacyjne funkcje, jak chociażby regulowany aerator, który możemy regulować kierunek strumienia, zapobiegając chlapaniu wody poza umywalkę.

Kształty nowoczesności

Symetryczne kształty produktów kolekcji Strada, pozwalają wyrazić własny styl, wyrafinowany i podobny do tego, który można znaleźć w najbardziej nowoczesnych łazienkach.
Łazienka Strada świetnie się sprawdza w działaniu. Wysoka jakość wykończenia mebli, łączy się tutaj z przydatnymi i pomysłowymi rozwiązaniami służącymi do przechowywania w łazience niezbędnych rzeczy i akcesoriów toaletowych. Umywalki nie tylko dobrze wyglądają, ale również są praktyczne w użyciu, dzięki czemu będziesz zadowolony ze swojej łazienki przez wiele lat. Kolekcja Strada została zaprojektowana, aby jako całość działać w harmonii ze sobą i tworzyć prawdziwie piękną przestrzeń.

Wolność wyboru

Uruchom swoją wyobraźnię. Wszystkie umywalki Strada, meble, wanny i baterie są indywidualne i piękne. Wszystkie produkty Strada świetnie współgrają ze sobą, zatem wybierając poszczególne z nich możemy być pewni, że będą do siebie harmonijnie pasować. Aby mieć pełną swobodę w planowaniu łazienki, można się również pokusić o połączenie kolekcji Strada z innymi podobnymi stylistycznie kolekcjami Ideal Standard.

Prostokątne lub zaokrąglone

Wersje produktów

Ceramika

Ceramika Strada to czysta ekspresja nowoczesnego designu, minimalistyczne proste linie i ostre kąty. Umywalki nablatowe Strada w wersji owalnej i okrągłej, tworzą natomiast interesujący kontrast do głównego, prostokątnego tematu kolekcji. Niezależnie które z nich wybierzesz, możesz być pewien, że będą idealnie pasować do szafek i blatów Strada.

Stylowe meble

Wersje produktów

Meble

Niezależnie od tego czy przestrzeń łazienki jest rozległa, czy też bardziej kompaktowa, odpowiednio dobrane meble mogą ją uczynić bardziej stylową. Strada ze swoimi prostymi i jednolitymi kształtami, pomaga stworzyć inspirującą łazienkę z wystarczającą ilością miejsca, aby uczynić ją praktyczną i przyjemną w użytkowaniu.

Gładki i wyrazisty

Wersje produktów

Brodziki prysznicowe

Płaskie, wpuszczane w podłogę brodziki prysznicowe wyglądają bardzo stylowo. Brodziki Strada wyposażone są również w długą i gustowną pokrywę odpływu, która jest dostępna w kolorze białym lub w wykończeniu ze stali nierdzewnej.

Oaza komfortu

Wersje produktów

Kąpiel

Ich styl będzie na tobie robił wrażenie, za każdym razem gdy wejdziesz do łazienki. Polubisz uczucie pełnego relaksu, którego doświadczysz zanurzając się w komfortowej gorącej kąpieli.

Nagradzany design

Wersje produktów

Armatura

Baterie Strada zostały nagrodzone prestiżową nagrodą IF za styl i funkcjonalność. Zostały one specjalnie zaprojektowane, aby dopasować ich czyste linie do pozostałej części kolekcji Strada, nadając całości ostatni szlif, uzupełniają wygląd łazienki.

Wszystkie produkty Strada