Home

Polityka prywatności

1. O nas

Niniejsza polityka prywatności ma zastosowanie do stron internetowych ("Strony"), prowadzonych przez Ideal Standard International NV i jej spółki zależne ("Ideal Standard", "my", "nasz" i "nas") oraz do przetwarzania danych osobowych przez Ideal Standard zgodnie z niniejszą polityką prywatności. Zaimek "ty" lub "Twój" odnosi się do Ciebie, konsumenta.

Ideal Standard szanuje Twoją prywatność i zobowiązuje się do ochrony danych osobowych, które nam powierzasz. Niniejsza polityka prywatności opisuje, w jaki sposób zbieramy i wykorzystujemy dane osobowe i informacje o Tobie, które zbieramy na stronach internetowych i w trakcie korespondencji z Tobą. Witryny są przechowywane na różnych serwerach w ramach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

2. Ustawy o ochronie informacji

Jesteśmy świadomi swoich obowiązków prawnych jako "administrator danych osobowych" i postępujemy zgodnie z zasadami ochrony danych w dyrektywie Unii Europejskiej o ochronie danych z 1995 roku i obowiązującymi przepisami krajowymi. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że dane osobowe, które otrzymujemy i wykorzystujemy, zawsze będą przechowywane, wykorzystywane, przekazywane i przetwarzane zgodnie z wymogami prawnymi.

3. Inne strony internetowe

Jest możliwe, że nasze strony zawierają linki do innych stron. Niniejsza polityka prywatności ma zastosowanie tylko do naszej witryny i nie ma zastosowania do innych stron internetowych, w tym wszelkich stron internetowych, na które możesz zostać przekierowany z naszych stron. Aby uzyskać dostęp do takich stron lub stron trzecich musisz opuścić naszą witrynę. Ponieważ my nie administrujemy takich stron internetowych osób trzecich, nie mamy żadnej kontroli nad ich zawartością, użytkownik wyraźnie potwierdza i zgadza się, że w żaden sposób my nie jesteśmy odpowiedzialni za takie strony internetowe osób trzecich, w tym bez ograniczeń, za treść, polityki, dostępność, promocje, produkty, usługi lub działania tych stron internetowych i / lub jakiekolwiek szkody, straty, uszkodzenia lub problemy spowodowane, związane lub wynikające z tych stron. Zalecamy zapoznanie się z wszystkimi politykami, zasadami, warunkami i przepisami, w tym z polityką prywatności każdej odwiedzanej witryny.

W jaki sposób uzyskujemy informację osobistą o Tobie
W wyniku wizyty na naszej stronie internetowej i naszej komunikacji z Tobą, otrzymujemy i przetwarzamy uzyskane od Ciebie dane osobowe. Dane osobowe, które gromadzimy, mogą obejmować:

 • twoje imię i nazwisko
 • twój numer telefonu
 • twój adres e-mail
 • twój adres fizyczny
 • twój zawód.

4. W jaki sposób zbieramy i wykorzystujemy dane nieosobowe

Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że kiedy odwiedzacie niektóre z naszych stron, możemy automatycznie zbierać określone informacje nieosobowe, jak na przykład rodzaj systemu operacyjnego (np. Windows lub Mac OS) i przeglądarki (np. Safari, Netscape, Internet Explorer), których używacie oraz nazwa domeny dostawcy usług internetowych. Używamy tych danych nieosobowych w celu poprawy stylu i zawartości strony, i personalizacji twoich wizyt.

5. Co robimy z twoimi danymi osobowymi

Dostarczone dane osobowe są wykorzystywane przez Ideal Standard, nasze spółki zależne i dostawców usług zaufanej trzeciej strony i osób, z którymi mamy stosunki umowne w następujących celach:

 • dla przetwarzania zapytań otrzymanych przez strony internetowe
 • abonamentu i wysyłania newsletterów
 • przeprowadzenia badań marketingowych i rozwoju usług
 • zapewnienia informacji o produktach i promocjach, które mogą być interesujące dla Ciebie
 • w związku z badaniami dotyczącymi naszych produktów lub stron internetowych
 • w innych celach, zadeklarowanych w momencie składania informacji osobowych przez Ciebie


Marketing

Czasami możemy korzystać z danych osobowych do wysyłania automatycznych wiadomości e-mailem lub materiały marketingowe dotyczące naszych usług i usług osób trzecich, w każdym takim przypadku dzieje się to jeżeli wcześniej wyraziłeś na to zgodę. Wiadomości wysłane e-mailem mogą wymagać potwierdzenia, z którego możemy dowiedzieć się, że otrzymałeś i potrafiłeś odczytać wiadomość. Możesz zrezygnować z otrzymywania takich marketingowych wiadomości e-mail bezpłatnie w każdej chwili, odpowiadając na wiadomości wysyłając pusty list zawierający słowo "unsubscribe" w kolejce "odnośnie" (lub "temat") lub zgodnie z instrukcjami w jakiejkolwiek komunikacji marketingowej.

Ujawnienie Twoich danych osobowych

Możemy ujawnić dane osobowe na rzecz osób fizycznych i prawnych, które wykonują pewne funkcje i świadczą usługi w naszym imieniu. Funkcje te mogą obejmować hosting stron internetowych, analizy danych oraz świadczenia innych usług wsparcia. Wszystkie te osoby są zobowiązane do ochrony danych osobowych i ich przetwarzania tylko zgodnie z naszymi instrukcjami.
Możemy ujawnić dane osobowe, jeśli w naszej opinii takie ujawnienie jest wymagane przepisami prawa.

Przekazanie twoich danych osobowych za granicę

Możemy przekazywać i przetwarzać twoje dane osobowe do krajów spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w których przepisy prawa nie przewidują takiego samego poziomu ochrony danych osobowych. Dlatego my gwarantujemy, że w razie takiego przekazania podejmiemy wszelkie środki, by zapewnić przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów i postanowień.