HomeProduktyArmatura termostatyczna

Pełen komfort i bezpieczeństwo

Ceratherm to seria produktów nie tylko przyjemna dla oka, ale również niezwykle komfortowa. Odważne, proste linie połączone z subtelnymi zaokrągleniami dają w efekcie opływowe aktualne kształty, które są bardzo istotne w codziennym użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Zastosowane w bateriach termostatycznych rozwiązania, zapewniają ochronę przed poparzeniem i w prosty sposób sprzyjają oszczędzaniu wody i energii. Caratherm to idealne połączenie zewnętrznego piękna i wewnętrznej inteligencji.

  • Nowy wymiar przyjemności

    Armatura termostatyczna

    Mechanizm termostatu reguluje natychniastowo wypływ zmiesznej wody ciepłej i zimnej. Baterie termostatyczne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić stałą temperaturę wypływającej wody oraz pełen komfort użytkowania armatury.

Bezpieczeństwo dla twojej rodziny

Brak gorących elementów baterii, bez ryzyka poparzenia i kompletny spokój, oto zaleta innowacyjnego rozwiązania Cool Body. Zewnętrzna powierzchnia baterii Caratherm jest w pełni bezpieczna, te przydatne rozwiązanie technologiczne powoduje że bateria nigdy się nie nagrzewa, chroniąc małe paluszki.

Bezpieczeństwo i oszczędność energii

Baterie termostatyczne Ideal Standard są wyposażone w funkcję ograniczenia
temperatury do 40°C. Dzięki niej, podczas uruchomienia baterii wypływająca woda nie będzie zbyt gorąca, a jej temperatura jest utrzymywana poniżej 40°C, zapobiegając ewentualnemu poparzeniu.

Oszczędność wody

Termostaty Ideal Standard dbaja o każdą kroplę wody. Pomysłowa funkcja Eco-Stop pozwala zredukować zużycie wody do 50%. Obracając uchwyt, specjalny mechanizm ogranicza przepływ wody. Chcąc skorzytać z pełnego strumienia, należy nacisnąć przycisk Eco-Stop i przekręcić uchwyt, uzyskując w ten sposób mocniejszy wypływ wody. Funkcja Eco-Stop w baterii jest ekonomiczna i ekologiczna, ponieważ pozwala oszczędzać wodę i energię oraz tym samym zmniejsza zużycie zasobów naturalnych.

Systemy natryskowe: piękno i komfort

Nasze systemy natryskowe z termostatem zostały tak zaprojektowane, aby prysznic był prawdziwą przyjemnością. Łączą one w sobie wyszukany design oraz wielofunkcyjność. Eleganckie okrągłe lub prostokątne kształty słuchawek natyskowych i deszczownic, dają możliwość wyboru stylu dopasowanego do pozostałych elementów łazienki.
Dodatkowo przyjemność kąpieli wzrośnie, gdy przy okazji będziemy w stanie oszczędzać wodę, energię, a tym samym pieniądze.
1. Słuchawki natryskowe mają ogranicznik zużycie wody do 8 l/min, deszczownice natomiast do 12 l/min.
2. Funkcja anty-aerosol w deszczownicach redukuje ryzyko rozwoju bakterii.
3. Gumowe końcówki dysz, w słuchawkach i deszczownicach, ułatwiają utzrymanie czystości i zapobiegają osadzaniu się kamienia.
4. Deszczownice wyposażone sa w regulację kąta ustawienia.
5. Węże natryskowe wykonane są z gładkiego tworzywa odpornego na osadzanie się brudu i kamienia.
Zaznaj relaksu podczas korzystania z systemów natryskowych z termostatem.

Ceratherm T100

Ceratherm T50

Ceratherm T25

Wszystkie baterie termostatyczne

Ceratherm 200 New

Ceratherm 100 New

Ceratherm 50

Wszystkie systemy natryskowe z termostatem

Idealrain Luxe

Idealrain Pro

Idealrain Cube

Idealrain Soft