HomeProduktyConnect Space

Rozwiązania do małych łazienek

Connect Space

Wąskie umywalki i toalety tej serii pozwolą tobie zaoszczędzić cenną przestrzeń i inteligentnie wykorzystać dostępne miejsce.

Wykorzystaj przestrzeń do maksimum

Przestrzeń to luksus. Przestrzeń jest nam potrzebna do życia, wypoczynku, lub po prostu do chwili z samym sobą. Bez względu na to, ile jej mamy, zawsze jej brakuje, zwłaszcza w łazience. Dlatego też powstała seria produktów Connect Space, która została specjalnie zaprojektowana z myślą o pełnym wykorzystaniu przestrzeni w łazienkach.

Inteligentna przestrzeń

Seria produktów Connect Space została zaprojektowana z myślą o pełnym wykorzystaniu przestrzeni w małych kompaktowych łazienkach. Więc jeśli masz łazienkę, w której jest ograniczona ilość miejsca, lub jej kształt jest mało ustawny, Connect Space jest idealnym rozwiązaniem.

Wąski design

Ponieważ każda łazienka jest inna, twórca kolekcji Connect - Robin Levien, starał się aby zapewnić nam możliwość elastycznego i wolnego wyboru w kreowaniu jej przestrzeni.

Stylowe i praktyczne

Szeroki wybór mebli w różnych rozmiarach, pozwala kreować w łazience styl i funkcjonalność. Szafki pod umywalki z drzwiami w kształcie litery L, otwierają się cicho i płynnie, nie utrudniając dostępu do pozostałej części łazienki. Natomiast lustra dodają w pomieszczeniu poczucie przestrzeni i światła. Efekt pomysłowego wykorzystywania przestrzeni można jeszcze wzmocnić, stosując nad umywalką ścienną szafkę z lustrem, do przechowywania drobnych akcesoriów i kosmetyków.

Uszyta na rozmiar

Wersje produktów

Ceramika

Łazienki ewoluowały wraz z nami w kierunku nowoczesnego stylu życia - jednak wiele z nich jest mało ustawnych co oznacza, że typowe produkty nie będą do nich pasować. Seria Connect Space ma w swojej ofercie również wanny oszczędzające przestrzeń.

Rozwiązania tworzące dodatkową przestrzeń

Wersje produktów

Meble

Inteligentny design mebli, które w pełni wykorzystują dostępne miejsce, oferuje nam rozwiązania szafek narożnych oraz o zmniejszonej odległości od ściany.

Wszystkie produkty Connect Space

 • Umywalki

  Umywalki

  Wybierz umywalkę której styl najlepiej będzie...

  Wybierz umywalkę której styl najlepiej będzie pasował do twojej łazienki, następnie zdecyduj które meble idealnie uzupełnią jej przestrzeń. Seria produktów ProSys™ zawiera propozycje ram przeznaczonych do instalacji umywalek. Są wśród nich również wersje specjalne do zastosowania z baterią ścienną oraz z ukrytym syfonem do umywalek dla osób niepełnosprawnych.

 • Toalety WC i bidety

  Toalety WC i bidety

  Masz szeroki wybór, od kompaktów WC, misek...

  Masz szeroki wybór, od kompaktów WC, misek stojących po miski wiszące, wszystkie dostępne w wersji z deskami wolnopadającymi lub też z ekskluzywnie wyglądającą cienką deską sedesową. ProSys oferuje komplet rozwiązań instalacyjnych do toalety i bidetu. Różne warianty montażu zapewniają dostosowanie do szerokiego zakresu realizowanych projektów.

 • Meble i lustra

  Meble i lustra

  Dzięki wyborze odpowiednich mebli, łazienka staje...

  Dzięki wyborze odpowiednich mebli, łazienka staje się schludna oraz daje poczucie przestrzeni i porządku.