HomeO nasFirma
 • Nazwa Ideal Standard to nie przypadek.

  Nazywamy sie Ideal Standard

  Naszym zdaniem każdy może mieć idealną łazienkę, w odpowiednim dla siebie standardzie. Wysokiej klasy produkty do łazienek wytwarzamy od ponad 100 lat i wiemy jak to robić. Nasz asortyment jest szeroki, od umywalek i toalet po wanny i baterie. Na temat projektowania i produkcji wyposażenia do łazienki wiemy wiele.

 • Przywracamy łazienkę do życia

  Rozumiemy, że łazienka jako przestrzeń do wykorzystania jest ważna jak nigdy dotąd. Może być miejscem gdzie można się zrelaksować, orzeźwić, pobawić, przejść metamorfozę a nawet wypić lampkę wina. Łazienka jako pomieszczenie, przeszła też pewną ewolucję, od prostego funkcjonalnego charakteru, do bardziej wymagającej przestrzeni życiowej.

 • Niech możliwości staną się realne

  Ze względu na wielość atrakcyjnych rozwiązań i możliwości adaptacji łazienki, chętnie służymy pomocą w tworzeniu idealnej łazienki. Zaaranżowanie przestrzeni łazienki stanowi czasem nie lada wyzwanie, a nam największą satysfakcje sprawia urzeczywistnianie ideałów naszych klientów.

 • Ludzie kształtują przestrzeń

  Piękno to subiektywne odczucie obserwatora, dlatego ludzie szukają dla siebie indywidualnych rozwiązań. Każdy ma własne spojrzenie na to jak łazienka powinna wyglądać, działać i jak mają się w niej czuć, z tego powodu tak trudne jest do przyjęcia rozwiązanie typu "jedna dla wszystkich". Określić to można jako odwieczne ludzkie pragnienie kształtowania przestrzeni.

 • Wierzymy w rzeczywiste ideały

  Wierzymy, że każdy zasługuje na łazienkę która jest funkcjonalna, wygodna ale również piękna. Swoim doświadczeniem służymy pomocą w tworzeniu idealnej łazienki, która dzięki naszym produktom spełni wszystkie oczekiwania.

 • Eksperci w dziedzinie ergonomii łazienki

  Naszym celem jest pomaganie klientom w urzeczywistnianiu ideałów. Wierzymy, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy być pomocni w tworzeniu idealnej łazienki. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie ergonomii łazienki, oznacza to tworzenie produktu przez pryzmat użytkownika, myślenie w kategoriach człowieka w przestrzeni i szukania równowagi pomiędzy formą i funkcją

 • Równowaga między nauką i sztuką

  Dzięki naszej wiedzy o ergonomicznym projektowaniu łazienki, możemy zrównoważyć sposób myślenia o bezpieczeństwie, komforcie i estetycznej harmonii. Przy projektowaniu produktów możemy tworzyć sztuczną przestrzeń i zbadać czy będzie ona wygodna w prawdziwej łazience. W przyszłości dzięki Projektom Optymalizacji, tworząc idealną łazienkę, chcemy sprawdzać jak zmieniają się potrzeby współczesnych gospodarstw domowych.

 • Nasze dziedzictwo to kompletne rozwiązania do łazienek

  Od ponad 100 lat tworzymy produkty do łazienki, co oznacza, że rozumiemy jak łazienka funkcjonuje jako całość. Tworząc nasz asortyment przy użyciu najlepszych materiałów i doświadczonej kadry mamy pewność, że każdy produkt został wyprodukowany w jakości o najwyższym standardzie.

 • Demokracja designu

  Wiemy, że łazienki mogą być trudną przestrzenią - zbyt małą, za dużą, za wąską lub po prostu nieustawną. Niezależnie od tego, staramy się inspirować pomysłami i dawać narzędzia, które pomogą urzeczywistnić marzenia o idealniej łazience.

 • Ustanawiamy ideały

  Jesteśmy innowatorami - stworzyliśmy innowacje takie jak głowica ceramiczna i skończyło się kapanie z baterii, wprowadziliśmy technologię Click i oszczędzamy wodę i energię. Nasz system IdealBlue w armaturze, pozwala oszczędzać zasoby energii i wody. Natomiast doskonały design produktów wprowadza naszą technologię do życia. Najlepszym projektantom zawdzięczamy pomoc w tworzeniu łazienki przyszłości. Lekkość, struktura, kolory, nowe materiały i wykończenia to tylko niektóre z rzeczy, którymi zajmujemy się w naszej pracy nad przyszłością łazienki.

 • Spełniamy standardy

  Wybierają nas profesjonaliści. Ze względu na nasz wysoki standard i wymagania rynku, architekci i projektanci wnętrz decyduję się na nasze produkty dedykowane do szpitali, hoteli i obiektów użyteczności publicznej. Znane ze swojej trwałości i jakości, produkty Ideal Standard wyprzedzają regulacje prawne i wymagania rynkowe.

 • Pięknie użyta przestrzeń

  Nasze doświadczenie służy jasnemu celowi - pomocy ludziom w stworzeniu łazienki, w której codziennie będą mogli czuć się wyjątkowo. Dla nas oznacza to piękne użytą przestrzeń.