HomeInspiracjePrzestrzeń dla każdegoMałe przestrzenie

Małe przestrzenie

Małe łazienki czynimy przestronnymi

Każda łazienka powinna mieć pięknie urządzone wnętrze bez względu na to czy jest duża czy mała. Z inteligentnym projektem nawet wąska toaleta umieszczona pod schodami może być wygodne w użyciu. Ideal Standard właśnie z myślą o takich potrzebach zaprojektowała produkty, które oszczędzają przestrzeń i harmonijnie się ze sobą komponują. Dzięki temu, będziesz mógł poruszać się swobodnie bez względu na jej rozmiar.

Tutaj znajdziesz kilka pomysłów, jak najlepiej wykorzystać przestrzeń.

Wybierz kabinę prysznicową

Zainstaluj kabinę prysznicową lepiej kabinę niż wannę aby zaoszczędzić miejsce na podłodze.
Zaokrąglone krawędzie i rozsuwane drzwi kabiny Kubo 90cm zapewnią więcej miejsca w łazience ułatwiając jednocześnie swobodne poruszanie się po kąpieli.

Gama kolorów

Biały kolor jest klasycznym kolorem tworzacym wrażenie przestrzeni. Nie jest to jednak ciepły kolor. Ciepłe kolory są obecnie modne i ma to również swoje odzwierciedlenie w szerokiej ofercie kolorów mebli dostępnych w naszych produktach. Wykończenia w drewnie lub połysku mogą w połączeniu z nieskazitelnie białą ceramika mogą dać interesujący efekt głębi.

Narożne pomysły projektów łazienki

Wykorzystaj rogi pomieszczenia

W kompaktowych, małych łazienkach przemyślane wykorzystanie rogów pomieszczenia, otwiera nowe możliwości wykorzystania dodatkowej i cennej przestrzeni. Wybierając z naszej oferty toalety narożne oraz kabiny prysznicowe różnych kształtów i rozmiarów, możemy jednocześnie zachować swobodę poruszania się w łazience. Innowacyjna kolekcja Connect Space powstała z myślą o nietypowych i trudnych do zaaranżowania przestrzeniach łazienkowych.

Meble łazienkowe

Wypełnij miejsce w szafkach

Teraz możesz znaleźć miejsce dla wszystkich potrzebnych akcesoriów toaletowych i kosmetyków, dzięki temu twoja łazienka będzie wyglądała świeżo i jasno.
Eleganckie umywalki z powierzchniami bocznymi pomogą zaprowadzić porządek i stworzą iluzję przestrzeni. Wybierając szafki z dodatkową ukryta szuflada na drobne akcesoria meble Connect Space, masz jeszcze nadal do dyspozycji wolnego wiele miejsca.

Pomysły dla małych łazienek

Kompaktowe rozwiązania

Dla naprawdę wymagających przestrzeni zdecyduj się na produkty zaprojektowane specjalnie dla małych przestrzeni kolekcja Connect Space. Eleganckie kompaktowe kształty w pełni funkcjonalnych toalet umywalek, wanien i mebli, mogą być łączone w celu optymalizacji przestrzeni twojej łazienki.