HomeInspiracjePrzestrzeń dla każdegoUpiększające przestrzenie

Upiekszające przestrzenie

Piękna łazienka

Każdy zasługuje na wspaniałą łazienkę. Inspirujące miejsce w którym forma i funkcja pięknie się jednoczą.
Produkty Ideal Standard są tak zaprojektowane, aby wzajemnie się uzupełniać, więc niezależnie jakie ich połączenie wybierzesz, rezultatem jest wyjątkowo piękna łazienka, praktyczna i zarazem stylowa.
Każdy z produktów jest tworzony z przeznaczaniem do niezrównanego komfortu i łatwości w użyciu, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby zająć się sobą.

Tu znajdziesz kilka porad dotyczących twojej łazienki...

Styl umywalek w łazience

Dla niej i dla niego

Projektując łazienkę pomyśl najpierw o jej użytkownikach, trafionym rozwiązaniem może się okazać umywalka podwójna, nie bez przyczyny często wykorzystywana w łazienkach hotelowych. Wybieraj wśród wielu wzorów, od prostokątnych do bardziej zaokrąglonych. Zainwestuj w dobrej jakości akcesoria aby poczuć się odrobinę wyjątkowo.

Styl idealne łazienki

Piękny projekt

Kiedy już jesteś gotowy stawić czoła światu, wygląd i odczucia w łazience powinny być twoją inspiracją.
Lustra i oświetlenie kolekcji Connect Air stworzą zmysłowe i piękne tło. Gładkie krawędzie i miękkie linie dadzą łazience elegancki wygląd nie dominując przestrzeni.

Oświetlenie łazienki

Więcej światła

Najlepszym światłem w łazience jest to naturalne wzmocnione dodatkowo dużymi lustrami . Lustra w przestronnych łazienkach dają pomieszczeniom wrażenie lekkości, natomiast użyte w małych łazienkach, wizualnie powiększają przestrzeń.