HomeKolekcje
 • Dea

Design dla zmysłów

Dea

Kolekcja Dea prezentuje nową koncepcję łazienki, ponadczasowo estetyczną i funkcjonalnie doskonałą. W kształtach tej serii urzeka jej klasyczny charakter i elegancja. Podczas tworzenia serii Dea założeniem projektanta było to, że łazienki są miejscem osobistym, gdzie chcemy odpocząć, naładować baterie, dlatego też w produktach znajdziemy formy odczuwalne jako miękkie i naturalne, które wręcz emanują swoim ciepłem.

Zaprojektowane przez: Seymourpowell

Seymourpowell

Dick Powell jest współzałożycielem studia projektowego Seymourpowell. W 1984 roku wspólnie z Richardem Seymour założyli znaną obecnie na całym świecie firmę projektową Seymourpowell, której dzieła były kamieniem milowym designu dwóch ostatnich dekadach. Dick Powell uważa, że design to nie tylko kwestia tworzenia czegoś nowego, innego, bardziej indywidualnego i stylowego, lecz również lepszego i bardziej komfortowego dla nas – użytkowników. Dick Powell zaprojektował dla Ideal Standard, kolekcję DEA, która jest nie tylko luksusowe, ale stanowi idealne połączenie wysokiej jakości oraz estetyki z komfortem i wyjątkową funkcjonalnością.

Wszystkie produkty Dea

 • Umywalka

  Umywalka

  Jest to najczęściej używana przestrzeń w łazience,...

  Jest to najczęściej używana przestrzeń w łazience, wybierz więc design który najbardziej odpowiada twojemu gustowi i spełnia twoje potrzeby. Niezależnie od tego jaki ma być styl łazienki, nowoczesny czy klasyczny, z kształtami zaokrąglonymi czy geometrycznymi, Ideal Standard oferuje szeroki zakres produktów i rozwiązań które pomogą tobie stworzyć idealną łazienkę.

 • Kąpiel i Spa

  Kąpiel i Spa

  Wanna to często centralny i bardzo widoczny...

  Wanna to często centralny i bardzo widoczny element łazienki, dlatego ważne jest aby jej styl i kształt pasował do całej przestrzeni łazienki.

 • Toalety WC i bidety

  Toalety WC i bidety

  Wybierając toaletę i bidet, sprawdź czy będą...

  Wybierając toaletę i bidet, sprawdź czy będą pasować stylistycznie do umywalki i całej łazienki.

Broszury i materiały do pobrania