HomeKolekcjeAdapto
 • DOPASOWANE I STYLOWE

  Adapto

  ADAPTO zaprojektowano tak, aby pod względem dostępnej przestrzeni każdy element znajdował się we odpowiednim miejscu modułowy typ mebli, szeroki wybór ich rodzajów i wymiarów, kolorystyka i faktura wykończeń, szereg akcesoriów, to wszystko pozwala idealnie i bez kompromisów aranżować przestrzeń łazienki.

 • DOPASOWANE I STYLOWE

  Adapto

  W kolekcji znajdziemy różne warianty mebli tj. szafki umywalkowe, konsole, blaty. Dostępne są w 4 kolorach i umożliwiają kreowanie przestrzeni zależnie od naszych potrzeb.

 • DOPASOWANE I STYLOWE

  Adapto

  Wszystkie element kolekcji mogą być konfigurowane i adaptowane do przestrzeni łazienki.

Wszystkie produkty Adapto

 • Umywalki

  Umywalki

  Wybierz umywalkę której styl najlepiej będzie...

  Wybierz umywalkę której styl najlepiej będzie pasował do twojej łazienki, następnie zdecyduj które meble idealnie uzupełnią jej przestrzeń. Seria produktów ProSys™ zawiera propozycje ram przeznaczonych do instalacji umywalek. Są wśród nich również wersje specjalne do zastosowania z baterią ścienną oraz z ukrytym syfonem do umywalek dla osób niepełnosprawnych.

 • Meble i lustra

  Meble i lustra

  Dzięki wyborze odpowiednich mebli, łazienka staje...

  Dzięki wyborze odpowiednich mebli, łazienka staje się schludna oraz daje poczucie przestrzeni i porządku.

 • Akcesoria

  Akcesoria

  Wybór odpowiednich akcesoriów jest niczym dodanie...

  Wybór odpowiednich akcesoriów jest niczym dodanie na koniec własnego podpisu do swojej łazienki. Są to końcowe akcenty, które sprawią, że całość wygląda kompletnie w każdym szczególe.

Broszury i materiały do pobrania