HomeKolekcjeAtelier Collections
 • DESIGN TO WIECZNA WARTOŚĆ

  Partnerstwo ze studiem Palomba Serafini Associati to najnowsza współpraca Ideal Standard z mistrzami współczesnego designu. Kolekcje stworzone z myślą o  realizacji każdej wizji projektowej i uzupełnieniu każdej naszej serii, będą ewoluować i rozwijać się w miarę upływu czasu, łącząc dziedzictwo, nowoczesność i przyszłość.

 • DESIGN TO WIECZNA WARTOŚĆ

  Wszystko jest brane pod uwagę: dziedzictwo kształtuje naszą przyszłość, forma podąża za funkcją, design jest niezbędny, rzemiosło to podstawa, doświadczenie jest wszystkim, a jakość nie ma sobie równych.

 • DESIGN TO WIECZNA WARTOŚĆ

  Razem pracujemy nad stworzeniem płynnego połączenia między funkcjonalną perfekcją a estetycznym pięknem.
  To właśnie nazywamy wieczną wartością designu.

Conca

Szacunek do przeszłości, kształtowanie przyszłości

Zaprojektowana przez Palomba Serafini Associati kolekcja Conca opiera się na funkcjonalnej i estetycznej wartości struktury geometrycznej w architekturze, projektowaniu i sztuce figuratywnej.

Ipalyss

Konwencja, która rzuca wyzwanie i na nowo definiuje lekkość formy umywalki.

Ipalyss wykracza poza piękno dostarczane przez ultracienką ceramikę i kolor. W połączeniu z kolorowymi bateriami, meblami oraz akcesoriami, pozwala tworzyć zachwycające kompozycje, których wcześniej nie mogliśmy sobie nawet wyobrazić.

Blend Curve

Piękno prostoty

Prostota polega na usunięciu tego, co niepotrzebne i skupieniu się na tym, co istotne. Każdy łuk ceramiki sanitarnej Blend został dokładnie przemyślany, aby zapewnić projektowi absolutną czystość.

Extra

Joy

Kolor to inspiracja

Konstrukcja baterii Joy zapewnia armaturze smukły, ponadczasowy wygląd, który pasuje do każdego kształtu umywalki (albo który idealnie komponuje się z każdym kształtem umywalki). Oprócz klasycznej chromowanej powierzchni dostępne są trzy dodatkowe wykończenia baterii: Silver Storm, Brushed Gold i Magnetic Grey. Nowe kolory które dodadzą każdej łazience niepowtarzalnego charakteru.

Around

Znajdź swój odcień, wyraź swój styl

Prawdziwe doświadczenie elegancji i wyrafinowania. Stylizowany projekt Around oferuje ikoniczną estetykę, która naturalnie tworzy centralny punkt w każdej przestrzeni.

Dea

Tonic II