HomeProduktyCeraplan III

Ceraplan III: Re-design klasycznego stylu

Ciesząca się uznaniem kolekcja armatury Ceraplan, przeszła stylistyczny re-design. Nowa seria - Ceraplan III, prezentuje przystępną gamę produktów łatwo integrujących się z otoczeniem łazienki.

Przedstawiamy armaturę Ceraplan III

Ceraplan III oferuje pełen zakres armatury do zastosowania w całym domu, baterie: umywalkowe, natryskowe, wannowe oraz kuchenne. Wszystkie baterie można łatwo zainstalować zarówno w nowej jak i modernizowanej łazience lub kuchni. Aktulany i delikatny design baterii Ceraplan III sprawia, że świetnie prezentuje się w każdej przestrzeni, dodaje jej błysku i nowej jakości, nie nadwyrężając przy tym domowego budżetu. Dzięki swojej unikalnej naturze pomagają stworzyć łazienkę w idealnym standardzie.

Nowa ulepszona KOLEKCJA Ceraplan III

Nowa kolekcja armatury zachwyca nie tylko wyglądem, ale jest również zaawansowana technologicznie. W jej ponadczasowym stylu, kryją się rozwiązania sprzyjające oszczędzaniu wody i energii, dzięki czemu jest komfortowa, praktyczna i pomaga pięknie wykorzystać przestrzeń.

Technologia BlueStart

Baterie serii Ceraplan III wyposażone są w unikalny mechanizm pozwalający zaoszczędzić energię - BlueStart. Ze względu na to że najczęściej używamy baterii umywalkowych w środkowym położeniu uchwytu i krótkich cyklach włącz-wyłącz, ciepła woda nie zdąży być zmieszana i wypłynąć z baterii. Dlatego też w bateriach BlueStart, w środkowym położeniu uchwytu regulatora, z baterii wypływ tylko woda niezmieszana tz. zimna. Dzięki temu unikamy niepotrzebnego podgrzewania wody w instalacji i oszczędzamy energię, wówczas gdy nie jesteśmy w stanie z niej skorzystać. Nowe baterie Ceraplan III wyposażone są również w głowice ceramiczną typu CLICK, która umożliwia ograniczenie zużycia wody do 50%. Podczas otwierania wody, podnosząc uchwyt do góry, w pewnej chwili napotkamy lekki opór, oznacza to że w tym momencie wypływ wody z baterii wynosi ok. 5 l na minutę. Jeśli podniesiemy uchwyt poza ten punkt, otrzymamy pełny przepływ wody w baterii, czyli do 9 l/min, zależnie od ciśnienia w instalacji.

Wszystkie produkty Ceraplan III

 • Umywalka

  Umywalka

  Jest to najczęściej używana przestrzeń w łazience,...

  Jest to najczęściej używana przestrzeń w łazience, wybierz więc design który najbardziej odpowiada twojemu gustowi i spełnia twoje potrzeby. Niezależnie od tego jaki ma być styl łazienki, nowoczesny czy klasyczny, z kształtami zaokrąglonymi czy geometrycznymi, Ideal Standard oferuje szeroki zakres produktów i rozwiązań które pomogą tobie stworzyć idealną łazienkę.

 • Prysznic

  Prysznic

  Jaki jest przepis na idealny prysznic? Trzeba...

  Jaki jest przepis na idealny prysznic? Trzeba wybrać jego styl, przestrzeń którą mamy do dyspozycji oraz sposób otwierania drzwi.

 • Kąpiel i Spa

  Kąpiel i Spa

  Wanna to często centralny i bardzo widoczny...

  Wanna to często centralny i bardzo widoczny element łazienki, dlatego ważne jest aby jej styl i kształt pasował do całej przestrzeni łazienki.

 • Toalety WC i bidety

  Toalety WC i bidety

  Wybierając toaletę i bidet, sprawdź czy będą...

  Wybierając toaletę i bidet, sprawdź czy będą pasować stylistycznie do umywalki i całej łazienki.

 • Baterie

  Baterie

  Dla każdego mamy coś odpowiedniego. Nasze baterie...

  Dla każdego mamy coś odpowiedniego. Nasze baterie są w najlepszym stylu a jednocześnie, proste i intuicyjne w obsłudze. Kompletne kolekcje oferują armaturę do umywalki, wanny, kabiny a nawet kuchni.

 • Kuchenne

  Kuchenne

  Rozszerzenie oferty armatury łazienkowej również...

  Rozszerzenie oferty armatury łazienkowej również na baterie kuchenne, pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami nowoczesnych baterii także w kuchni.

Broszury i materiały do pobrania