HomeKolekcjeConnect 2

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Kolekcja Connect2

Kolekcja kabin prysznicowych Connect2 oferuje komfort i styl, których oczekujesz od Ideal Standard. Każdy produkt to suma naszej wiedzy, doświadczenia oraz najwyższej jakości materiałów. Chcemy zapewnić komfort i jakość kąpieli pod prysznicem, dlatego stawiamy na praktyczne rozwiązania, prostą konserwację oraz łatwość czyszczenia. Całość dopełniamy wyrafinowanym wzornictwem.

BEZPIECZNE SZKŁO HARTOWANE

Wszystkie kabiny prysznicowe Connect 2 wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm, które spełnia wymagania normy EN14428. Szkło hartowane jest bardziej wytrzymałe i odporne na uderzenia. Ponadto, w przypadku stłuczenia rozbija się na fragmenty o bezpiecznych krawędziach, minimalizując ryzyko potencjalnego zranienia się przez użytkownika. Szkło w standardzie pokryte jest powłoką Ideal Clean ułatwiającą utrzymanie czystości.

CZYSTOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

Bezkompromisową łatwość czyszczenia kabin prysznicowych z serii Connect 2 zapewnia możliwość wyczepiania dolnej części kabiny (kółek jezdnych oraz panela). Panel zatrzaśnie się z powrotem na swoim miejscu, aby zapewnić kabinie wodoszczelność (funkcja Click&Clean).

REGULACJA PROFILI

Profile kabin Connect2 umożliwiają łatwą regulację na nierównej ścianie.

Wszystkie produkty Connect 2

 • Prysznic

  Prysznic

  Jaki jest przepis na idealny prysznic? Trzeba...

  Jaki jest przepis na idealny prysznic? Trzeba wybrać jego styl, przestrzeń którą mamy do dyspozycji oraz sposób otwierania drzwi.

 • Kąpiel i Spa

  Kąpiel i Spa

  Wanna to często centralny i bardzo widoczny...

  Wanna to często centralny i bardzo widoczny element łazienki, dlatego ważne jest aby jej styl i kształt pasował do całej przestrzeni łazienki.

Broszury i materiały do pobrania