HomeKolekcjeProSys

INNOWACYJNOŚĆ I CERTYFIKATY

Wszystkie nasze produkty badane są w niezależnych laboratoriach od etapu rozwoju produktu, po wersję finalną. Testowane są na obciążenia, wytrzymałość, szczelność i akustykę pracy. Postępujemy zgodnie ze ścisłymi wytycznymi procesów certyfikacji tj. NF and WRAS, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że jakość naszych produktów spełnia najwyższe standardy.
Systemy instalacyjne ProSys™ wyposażone są w szereg zaawansowanych rozwiązań, które ułatwiają i przypieszają montaż, oszczędzają energię i wodę oraz zapewniają wysoki poziom higieny w łazience.

SMARTVALVE OSZCZĘDZA WODĘ

SmartValve to specjalne rozwiązanie, które eliminuje straty ilości wody spływającej do miski podczas otwarcia zaworu spłukującego. W każdym cyklu spłukiwania specjalny zawór zmniejsza o 0,5 l ilość zużywanej wody. Podczas uruchomienia spłuczki zużywana jest woda wyłącznie ze zbiornika, bez strat wody płynącej bezpośrednio z instalacji.

Zawór posiada certyfikat NF, klasa akustyczna 1.

SmartValve dostępny jest jako standard we wszystkich zbiornikach ProSys™ Ideal Standard. 

SMARTFLUSH WIĘKSZA HIGIENA

SmartFlush to system, w który można wyposażyć zbiornik spłukujący. Funkcjonuje on na zasadzie dozownika środka czystości, podawanego przy każdym spłukiwaniu toalety.

Zbiornik spłukujący może być wyposażony w dozownik płynnego detergentu, który przy każdym uruchomieniu przycisku dostarcza odpowiednią ilość środka dezynfekującego do wody spłukującej toaletę. Zapewnia to czystość i higienę miski WC.

SmartFlush wraz z zestawem montażowym, jest kompatybilny ze wszystkimi zbiornikami ProSys™.

SMARTFORCE OSZCZĘDZA ENERGIĘ

Technologia pozwala zasilać elektroniczny mechanizm spłukujący energią generowaną przez ruch przepływającej wody. Dzięki temu płytka spłukująca nie musi być zasilana z sieci, ani też z wymagającej wymiany baterii. Energia potrzebna do pracy przycisku spłukującego czerpana jest wyłącznie z mocy przepływającej wody.

System SmartForce dostępny jest z płytkami spłukującymi Symfo™ i Altes™, w których spłukiwanie jest uruchamiane bezdotykowo.

System SmartForce to oddzielne urządzenie wraz z zestawem montażowym, które jest kompatybilne z produktami ProSys™ 120 i ProSys™ 80.

 • RODZAJE INSTALACJI PODTYNKOWYCH

  STELAŻ PODTYNKOWY

  Stelaże podtynkowe mają konstrukcję wzmocnioną ramą ich solidna budowa sprawia, że mogą być stosowane z miskami wiszącymi. Zaletą jest ich szybki i łatwy sposób montażu do ściany, w znacznej części nie wymagający użycia narzędzi.

 • RODZAJE INSTALACJI PODTYNKOWYCH

  STELAŻ PODTYNKOWY WOLNOSTOJĄCY

  Wolnostojąca wersja stelażu podtynkowego jest również przeznaczona do zastosowania z miskami wiszącymi. Ze względu na zastosowany w nich specjalny, odpowiednio wzmocniony system montażu do podłoża, sprawia, że nie jest konieczne w ich przypadku mocowanie stelaża do ściany.

 • RODZAJE INSTALACJI PODTYNKOWYCH

  RAMY LEKKIE

  System podtynkowe tego typu przeznaczone są do misek wiszących. Ze względu na obciążenie konstrukcji wyposażone są w ramę i wymagają zamocowania na stabilnej ścianie nośnej.

 • RODZAJE INSTALACJI PODTYNKOWYCH

  ZBIORNIKI PODTYNKOWE

  Zbiorniki podtynkowe przeznaczone są do misek toaletowych stojących. Nie obciążają konstrukcji ściany (poza masą własną). Wymagają zabudowy.

Wszystkie produkty ProSys

 • Umywalka

  Umywalka

  Jest to najczęściej używana przestrzeń w łazience,...

  Jest to najczęściej używana przestrzeń w łazience, wybierz więc design który najbardziej odpowiada twojemu gustowi i spełnia twoje potrzeby. Niezależnie od tego jaki ma być styl łazienki, nowoczesny czy klasyczny, z kształtami zaokrąglonymi czy geometrycznymi, Ideal Standard oferuje szeroki zakres produktów i rozwiązań które pomogą tobie stworzyć idealną łazienkę.

 • Toalety WC i bidety

  Toalety WC i bidety

  Wybierając toaletę i bidet, sprawdź czy będą...

  Wybierając toaletę i bidet, sprawdź czy będą pasować stylistycznie do umywalki i całej łazienki.

 • Akcesoria

  Akcesoria

  Wybór odpowiednich akcesoriów jest niczym dodanie...

  Wybór odpowiednich akcesoriów jest niczym dodanie na koniec własnego podpisu do swojej łazienki. Są to końcowe akcenty, które sprawią, że całość wygląda kompletnie w każdym szczególe.

 • Produkty specjalne

  Produkty specjalne