HomeKolekcjeProSys

INNOWACYJNOŚĆ I CERTYFIKATY

Wszystkie nasze produkty badane są w niezależnych laboratoriach od etapu rozwoju produktu, po wersję finalną. Testowane są na obciążenia, wytrzymałość, szczelność i akustykę pracy. Postępujemy zgodnie ze ścisłymi wytycznymi procesów certyfikacji tj. NF and WRAS, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że jakość naszych produktów spełnia najwyższe standardy.
Systemy instalacyjne ProSys™ wyposażone są w szereg zaawansowanych rozwiązań, które ułatwiają i przypieszają montaż, oszczędzają energię i wodę oraz zapewniają wysoki poziom higieny w łazience.

SMARTVALVE OSZCZĘDZA WODĘ

SmartValve to specjalne rozwiązanie, które eliminuje straty ilości wody spływającej do miski podczas otwarcia zaworu spłukującego. W każdym cyklu spłukiwania specjalny zawór zmniejsza o 0,5 l ilość zużywanej wody. Podczas uruchomienia spłuczki zużywana jest woda wyłącznie ze zbiornika, bez strat wody płynącej bezpośrednio z instalacji.

Zawór posiada certyfikat NF, klasa akustyczna 1.

SmartValve dostępny jest jako standard we wszystkich zbiornikach ProSys™ Ideal Standard. 

SMARTFLUSH WIĘKSZA HIGIENA

SmartFlush to system, w który można wyposażyć zbiornik spłukujący. Funkcjonuje on na zasadzie dozownika środka czystości, podawanego przy każdym spłukiwaniu toalety.

Zbiornik spłukujący może być wyposażony w dozownik płynnego detergentu, który przy każdym uruchomieniu przycisku dostarcza odpowiednią ilość środka dezynfekującego do wody spłukującej toaletę. Zapewnia to czystość i higienę miski WC.

SmartFlush wraz z zestawem montażowym, jest kompatybilny ze wszystkimi zbiornikami ProSys™.

SMARTFORCE OSZCZĘDZA ENERGIĘ

Technologia pozwala zasilać elektroniczny mechanizm spłukujący energią generowaną przez ruch przepływającej wody. Dzięki temu płytka spłukująca nie musi być zasilana z sieci, ani też z wymagającej wymiany baterii. Energia potrzebna do pracy przycisku spłukującego czerpana jest wyłącznie z mocy przepływającej wody.

System SmartForce dostępny jest z płytkami spłukującymi Symfo™ i Altes™, w których spłukiwanie jest uruchamiane bezdotykowo.

System SmartForce to oddzielne urządzenie wraz z zestawem montażowym, które jest kompatybilne z produktami ProSys™ 120 i ProSys™ 80.

 • ProSys

LEPSZE POD KAŻDYM WZGLĘDEM

ProSys

Produkty ProSys™ to komplet rozwiązań instalacyjnych do łazienki, przeznaczonych do toalet, bidetów, umywalek, pisuarów i pryszniców.

Wszystkie produkty ProSys

 • Umywalki

  Umywalki

  Wybierz umywalkę której styl najlepiej będzie...

  Wybierz umywalkę której styl najlepiej będzie pasował do twojej łazienki, następnie zdecyduj które meble idealnie uzupełnią jej przestrzeń. Seria produktów ProSys™ zawiera propozycje ram przeznaczonych do instalacji umywalek. Są wśród nich również wersje specjalne do zastosowania z baterią ścienną oraz z ukrytym syfonem do umywalek dla osób niepełnosprawnych.

 • Toalety WC i bidety

  Toalety WC i bidety

  Masz szeroki wybór, od kompaktów WC, misek...

  Masz szeroki wybór, od kompaktów WC, misek stojących po miski wiszące, wszystkie dostępne w wersji z deskami wolnopadającymi lub też z ekskluzywnie wyglądającą cienką deską sedesową. ProSys oferuje komplet rozwiązań instalacyjnych do toalety i bidetu. Różne warianty montażu zapewniają dostosowanie do szerokiego zakresu realizowanych projektów.

 • Akcesoria

  Akcesoria

  Wybór odpowiednich akcesoriów jest niczym dodanie...

  Wybór odpowiednich akcesoriów jest niczym dodanie na koniec własnego podpisu do swojej łazienki. Są to końcowe akcenty, które sprawią, że całość wygląda kompletnie w każdym szczególe.

Broszury i materiały do pobrania