HomeO nasNowości i prasaNew collection Ceraplan III

Nowa i ulepszona kolekcja Ceraplan III

Ciesząca się uznaniem kolekcja armatury Ceraplan, przeszła stylistyczny re-design. Nowa seria - Ceraplan III, prezentuje przystępną gamę produktów łatwo integrujących się z otoczeniem łazienki. Nowa kolekcja armatury zachwyca nie tylko wyglądem, ale jest również zaawansowana technologicznie. W jej ponadczasowym stylu, kryją się rozwiązania sprzyjające oszczędzaniu wody i energii, dzięki czemu jest komfortowa, praktyczna i pomaga pięknie wykorzystać przestrzeń.

Baterie serii Ceraplan III wyposażone są w unikalny mechanizm pozwalający zaoszczędzić energię - BlueStart. Ze względu na to że najczęściej używamy baterii umywalkowych w środkowym położeniu uchwytu i krótkich cyklach włącz-wyłącz, ciepła woda nie zdąży być zmieszana i wypłynąć z baterii. Dlatego też w bateriach BlueStart, w środkowym położeniu uchwytu regulatora, z baterii wypływ tylko woda niezmieszana tz. zimna. Dzięki temu unikamy niepotrzebnego podgrzewania wody w instalacji i oszczędzamy energię, wówczas gdy nie jesteśmy w stanie z niej skorzystać.

Nowe baterie Ceraplan III wyposażone są również w głowice ceramiczną typu CLICK, która umożliwia ograniczenie zużycia wody do 50%. Podczas otwierania wody, podnosząc uchwyt do góry, w pewnej chwili napotkamy lekki opór, oznacza to że w tym momencie wypływ wody z baterii wynosi ok. 5 l na minutę. Jeśli podniesiemy uchwyt poza ten punkt, otrzymamy pełny przepływ wody w baterii, czyli do 9 l/min, zależnie od ciśnienia w instalacji.

Ceraplan III oferuje pełen zakres armatury do zastosowania w całym domu, baterie: umywalkowe, natryskowe, wannowe oraz kuchenne. Wszystkie baterie można
łatwo zainstalować zarówno w nowej jak i modernizowanej łazience lub kuchni.