HomePomocFilmy

Filmy

 • Ceraflex® - mądry wybór niezawodnej armatury

  Ceraflex to kolekcja armatury łazienkowej marki Ideal Standard, którą cechuje prosty i zrównoważony design oraz technologia zmniejszająca zużycie wody. Baterie są wyposażone w głowicę typu FirmaFlow®,
  są zaprojektowane i wytwarzane w Niemczech. Zapewniamy długotrwałe i bezproblemowe działanie baterii Ceraflex ponieważ:
  - są zgodne z wymagającymi europejskimi normami, również z NF
  - przeszły test 500 000 cykli, który odpowiada 10-15 letniemu okresowi codziennego użytkowania
  - są produkowane przez Ideal Standard, więc możemy zagwarantować że są najwyższej jakości
  Zobacz film aby dowiedzieć się więcej!

 • AquaBlade video, 2017

  Naszym celem było stworzenie eleganckiego, aktualnego kształtu który będzie przewyższał stylistycznie obecne na rynku toalety. Aby nadać jej nowoczesny wygląd, zaprojektowaliśmy zatem miskę bez tradycyjnego rantu. Dzięki temu, ograniczyliśmy trudno dostępne przestrzenie w których mogą gromadzić się zabrudzenia i bakterie. Wypływ wody jest tuż poniżej górnej krawędzi toalety, co powoduje, że jakość obmywania powierzchni jest optymalna. Dodatkowo wewnętrzna przestrzeń którą przepływa woda, redukuje drgania i jest bardziej wydajna, co przekłada się również na cichsza
  prace i mniejsze ryzyko chlapania na zewnątrz miski.

 • AquaBlade - NOWA ERA W TECHNOLOGII SPŁUKIWANIA (2016)

  Aquablade to najbardziej postępowe rozwiązanie od czasu wynalezienia w XIX wieku spłukiwania toalet. Aquablade zostało po raz pierwszy zaprezentowane przez Ideal Standard w 2015 roku, jako wyłączna i opatentowana technologia, która oferuje doskonałą wydajność spłukiwania, nawet przy mniejszych ilościach wody.

 • Tonic II

  Jedność formy i funkcji. Nowa kolekcja Tonic II to coś więcej niż tylko pięknie zaprojektowane produkty do łazienki. Przede wszystkim są to produkty, które nasze życie mają uczynić łatwiejszym. Aby korzystanie z łazienki było przyjemnością, każdy produkt został przemyślany i idealnie dopasowany do jej przestrzeni.

 • Badania nad postrzeganiem piękna

  Badania przeprowadzone pod patronatem Ideal Standard, odpowiadają na pytanie jaki wpływ ma design i funkcjonalność produktów na nasze postrzeganie piękna w otaczających nas przedmiotach codziennego użytku.
  • Ideal Standard prezentuje wyniki pionierskich badań neurologicznych
  • Wyniki badań stwierdzają, że funkcjonalność produktów podświadomie wpływa na ich estetyczną atrakcyjność
  • Dane z przeprowadzonych badań zostały zinterpretowane i wykorzystanie przez uznanych projektantów w celu stworzenia innowacyjnych koncepcji produktów.


 • Dea

  Twórcą nowej, luksusowej serii ceramiki łazienkowej i mebli jest znany na całym świecie, wielokrotnie nagradzany projektant i wizjoner designu Dick Powell. Uważa on że innowacyjny design, również w nowoczesnej łazience, powinien czynić nasze życie wygodnym i przyjemnym.

 • Archimodule

  Nowa generacja stylowych baterii modułowych Archimodule, pozwala konfigurować indywidulane rozwiązania zależnie od potrzeb i przestrzeni łazienki. Innowacyjna technologia baterii Archimodule zapewnia doskonały wygląd za każdym razem, nawet przy wymagających warunkach instalacji i nietypowych rozmiarach płytek.

 • Connect Space

  Przestrzeń to luksus. Przestrzeń jest nam potrzebna do życia, wypoczynku, lub po prostu do chwili z samym sobą. Bez względu na to, ile jej mamy, zawsze jej brakuje, zwłaszcza w łazience. Dlatego też powstała seria produktów Connect Space, która została specjalnie zaprojektowana z myślą o pełnym wykorzystaniu przestrzeni w łazienkach.

 • Miski i bidety z ukrytym mocowaniem

  Innowacyjny system montażu misek i bidetów Ideal Standard ma w pełni ukryte elementy mocowań, które dodatkowo pozawalają łatwiej i szybciej przeprowadzić instalację, w porównaniu do typowych tego typu produktów. Poza tym, pod względem wyglądu, miski i bidety bez jakichkolwiek otworów montażowych wyglądają dużo lepiej, maja gładkie i smukłe linie na całej powierzchni, dzięki czemu można z nich tworzyć idealne kształty.