HomeProduktyAquaBlade®

TECHNOLOGIA SPŁUKIWANIA AQUABLADE®

MULTI nagradzany AQUABLADE® - Nowa era w PŁUCZ TECHNOLOGII

Najbardziej znaczącym wydarzeniem w kategorii produktu od wynalezienia spłukiwania toalety w 19 wieku, AquaBlade® został uruchomiony przez Ideal Standard w 2015 roku, a jego wyłącznym i opatentowana technologia oferuje doskonałą płukania, nawet przy niskim poziomie głośności wodnych.

Technologia AquaBlade® wyznacza nowe standardy w projektowaniu zarówno spłukiwania toalety i optymalnej wydajności - sprawne, lekko zakrzywioną powierzchnię bez wystające obręczy oznacza również, że jest znacznie bardziej higieniczne i łatwiejsze do czyszczenia; jest ciszej w pokera, i ma wszechstronne mądrzejszy design.
     

Czyściej

Technologia AquaBlade® przewyższa wszelkie dotychczasowe systemy spłukiwania w kwestii higieny. Tradycyjne toalety powodują że znaczny obszar miski zostaje nie umyty. Szczególnie w tylnej części miski. Technologia AquaBlade® zapewnia 95% czystość całej powierzchni.

Ciszej

W porównaniu do toalet z tradycyjnym rantem, technologia spłukiwania AquaBlade działa do 80% ciszej. W naszych badaniach porównawczych okazało się, że miski Ideal Standard wyposażone w system AqauBalde, znacznie redukują hałas i są cichsze w funkcjonowaniu niżeli typowe toalety.

Efektywniej

Od produktu oczekujemy aby funkcjonował idealnie, gdy dodatkowo jest to połączone z jego eleganckim wyglądem, możemy mówić o pełnym sukcesie.

AquaBlade® Broszura