HomeProduktyAquaBlade®

TECHNOLOGIA SPŁUKIWANIA AQUABLADE®

AQUABLADE® - Nowa era w technologii spłukiwania.
Technologia AquaBlade została nagrodzona prestiżowymi wyróżnieniami za wzornictwo i jest najbardziej postępową innowacją od czasu wynalezienia w XIX wieku systemu spłukującego w toaletach.
Nowa technologia w miskach Ideal Standard oferuje wyższą efektywność spłukiwania, również przy mniejszej ilości wody. Dodatkowo technologia AquaBlade® wyznacza nowe standardy w dziedzinie designu produktów oraz higieny i utrzymania czystości w łazience.

Czyściej

Technologia AquaBlade® przewyższa wszelkie dotychczasowe systemy spłukiwania w kwestii higieny. Tradycyjne toalety powodują że znaczny obszar miski zostaje nie umyty. Szczególnie w tylnej części miski. Technologia AquaBlade® zapewnia 95% czystość całej powierzchni.

Ciszej

W porównaniu do toalet z tradycyjnym rantem, technologia spłukiwania AquaBlade działa do 80% ciszej. W naszych badaniach porównawczych okazało się, że miski Ideal Standard wyposażone w system AqauBalde, znacznie redukują hałas i są cichsze w funkcjonowaniu niżeli typowe toalety.

Efektywniej

Od produktu oczekujemy aby funkcjonował idealnie, gdy dodatkowo jest to połączone z jego eleganckim wyglądem, możemy mówić o pełnym sukcesie.

AquaBlade® Broszura