HomeProduktyConnect Blue

Connect Blue: Inteligentny design

Nie jest ważne to czy potrzebujesz wyposażyć całą łazienkę czy tylko wymienić baterię, seria Connect to właściwy wybór. Wybierając produkty tej serii możesz zaoszczędzić wodę, energię i pieniądze. Dzięki swoim nowoczesnym opływowym liniom, baterie Connect harmonijnie łączą się z innymi produktami Connect i pomagają stworzyć idealną łazienkę.

Oszczedzaj wodę, energię i pieniądze.

Atrakcyjnie wizualne i wysoce funkcjonalne, baterie Connect Blue są inteligentnie zaprojektowane. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom takim jak głowica typu Click, ogranicznik przepływu i zmniejszeniu ilości wody baterie Connect Blue zużywają mniej wody i energii. Poza ekonomicznymi funkcjami, ich ważną cechą jest również poprawa higieny wypływającej z baterii wody.

Inteligentny przepływ wody

W bateriach Connect Blue zredukowano o 80% ilości wody zatrzymywanej we wnętrzu baterii. Dzięki temu podczas ponownego uruchomienia baterii, mniej wody jest marnowane w oczekiwaniu na ciepłą wodę. Ogranicza to również rozwój bakterii, ponieważ mniej wody pozostaje we wnętrzu baterii. Idealblue to specjalna technologia, dzięki której wybrane baterie umywalkowe i kuchenne Ideal Standard są wolne od niklu i ołowiu. Woda przechodząc przez system IdealBlue nigdy nie ma styczności z chromo-niklowymi elementami korpusu baterii ponieważ powierzchnie dostarczające wodę są wykonane z higienicznego tworzywa sztucznego. Są to pierwsze na rynku baterie, które posiadają dopływ wody wolny od niklu i ołowiu, wyprzedzając w ten sposób wymogi nowych dyrektyw UE w zakresie wody pitnej.

Technologia Click

Ekologiczne i ekonomiczne głowice ceramiczne 40 i 47 mm typu Click pozwalają łatwo kontrolować, sprawdzać i ograniczać zużycie wody. Wszystkie modele baterii umywalkowych są dodatkowo wyposażone w ogranicznik temperatury wody zapobiegający ryzyku poparzenia.

Wszystkie produkty Connect Blue

 • Umywalka

  Umywalka

  Jest to najczęściej używana przestrzeń w łazience,...

  Jest to najczęściej używana przestrzeń w łazience, wybierz więc design który najbardziej odpowiada twojemu gustowi i spełnia twoje potrzeby. Niezależnie od tego jaki ma być styl łazienki, nowoczesny czy klasyczny, z kształtami zaokrąglonymi czy geometrycznymi, Ideal Standard oferuje szeroki zakres produktów i rozwiązań które pomogą tobie stworzyć idealną łazienkę.

 • Prysznic

  Prysznic

  Jaki jest przepis na idealny prysznic? Trzeba...

  Jaki jest przepis na idealny prysznic? Trzeba wybrać jego styl, przestrzeń którą mamy do dyspozycji oraz sposób otwierania drzwi.

 • Kąpiel i Spa

  Kąpiel i Spa

  Wanna to często centralny i bardzo widoczny...

  Wanna to często centralny i bardzo widoczny element łazienki, dlatego ważne jest aby jej styl i kształt pasował do całej przestrzeni łazienki.

 • Toalety WC i bidety

  Toalety WC i bidety

  Wybierając toaletę i bidet, sprawdź czy będą...

  Wybierając toaletę i bidet, sprawdź czy będą pasować stylistycznie do umywalki i całej łazienki.

 • Baterie

  Baterie

  Dla każdego mamy coś odpowiedniego. Nasze baterie...

  Dla każdego mamy coś odpowiedniego. Nasze baterie są w najlepszym stylu a jednocześnie, proste i intuicyjne w obsłudze. Kompletne kolekcje oferują armaturę do umywalki, wanny, kabiny a nawet kuchni.

 • Kuchenne

  Kuchenne

  Rozszerzenie oferty armatury łazienkowej również...

  Rozszerzenie oferty armatury łazienkowej również na baterie kuchenne, pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami nowoczesnych baterii także w kuchni.