HomeProduktyIdealrain

Relaks. Odpoczynek. Orzeźwienie.

Kolekcja Idealrain

Poranny prysznic działa jak pobudka, a łazienka staje się miejscem orzeźwienia. Podczas brania prysznica poczujesz jak twój umysł zaczyna działać, będzie twoją inspiracją i doda energii na cały dzień. Dzięki niemu będziesz gotowy, aby stawić czoło nowym wyzwaniom dnia.

Relaks czy orzeźwienie?

Po całym dniu, łazienka może być ostoją relaksu i ciepła. Prysznic Idealrain zaprasza cię abyś stanął z zamkniętymi oczami pod ciepłym deszczem i spłukał z siebie stres całego dnia. W ten sposób Idealrain pomoże tobie zrelaksować się i odprężyć. Podczas prysznica możesz wybrać odpowiedni strumień wody. Długi i gorący strumień delikatnego deszczu, ma działanie głęboko relaksujące, dzięki któremu nasz umysł odpoczywa, podczas gdy silniejszy strumień dociera w głąb zmęczonych mięśni i masując je delikatnie przywraca z powrotem do życia.

Systemy

Pełen relaks. Pełen komfort

Idealrain pozwala tobie korzystać z prysznica zależnie od upodobań. Możesz zdecydować czy potrzebujesz ciepłego, relaksującego deszczu, mocniejszego strumienia czy też intensywnego masażu. Do ustawienie rodzaju prysznica służy ergonomicznie zaprojektowany i mały uchwyt na słuchawce, który zapewnia kontrolę nad zmianą rodzaju natrysku jednym dotknięciem kciuka.

Szeroki strumień wody

Idealrain oferuje w słuchawkach wypukłą i szeroką powierzchnia natrysku, z 10 stopniowym kątem ustawienia dysz wylotowych zasięg strumienia wody jest szerszy i doskonalszy, zapewniejąc większy komfort i wygodę w korzystaniu z prysznica.

Oszczędzaj wodę, energię i pieniądze

Woda jest jednym z najcenniejszych zasobów naturalnych. Kolekcja produktów Idealrain została inteligentnie i funkcjonalnie zaprojektowana, w sposób który zapewnia ograniczenie zużycia wody, bez negatywnego wpływu na komfort i radość użytkowania. Ogranicznik przepływu wody, obniża jej zużycie w wysokociśnieniowych instalacjach z najczęściej spotykanego przepływu 18 l do 8 l na minutę, bez straty na jakości strumienia wody.

Klasyczny elegancki styl

Cała seria produktów Idealrain idealnie współpracuje ze soba, oraz z bateriami innych kolekcji. Stwórz swój perfekcyjny zestaw produktów pod prysznic. Połącz poszczególne elementy lub wybierz kompletny system natryskowy.
Możesz dowolnie wybierać w słuchawkach, bateriach termostatycznych, drążkach natryskowych i deszczownicach w zależności do twojego gustu, dostępnej przestrzeni i budżetu.

Nowoczesny styl

Niezależnie od tego czy chcesz prosty zestaw prysznicowy, czy zawierający wszystko system natryskowy, Idealrain Cube jest dobrą decyzją. Wszystkie słuchawki natryskowe i deszczownice Idealrain Cube można łączyć z termostatami Ideal Standard, drążkami prysznicowymi i innymi elementami kolekcji Ideal Standard.

Wytrzymały styl

Seria Idealrain Pro to koloekcja produktów natryskowych o zwiększonej wytrzymałości, przeznaczona do pracy w wymagających warunkach. Idealna do zastosowania w obiektach użyteczności publicznej jak hotele, lotniska, aqua parki i wiele innych miejsc...
Słuchawki w tej serii umieszczone są na metalowych, trwalszych uchwytach, które poruszają się po wytrzymałych również metalowych drążkach, tworząc w całości rozwiązanie które będzie służyło bezawaryjne przez wiele lat.

Wszystkie produkty Idealrain Luxe

Wszystkie produkty Idealrain Pro

  • Prysznic

    Prysznic

    Jaki jest przepis na idealny prysznic? Trzeba...

    Jaki jest przepis na idealny prysznic? Trzeba wybrać jego styl, przestrzeń którą mamy do dyspozycji oraz sposób otwierania drzwi.

Wszystkie produkty Idealrain Cube

Wszystkie produkty Idealrain Soft