HomeKolekcjeStrada II
 • Uniwersalna kolekcja ceramiki w stylowym i aktualnym stylu

  Strada II

  Po udanej estetycznie kolekcji Strada, jej następca, seria Strada II, prezentuje nowe standardy w dziedzinie designu i higieny. Strada II, jak żadna inna kolekcja ceramiki, oferuje swoim użytkownikom dużą elastyczność w tworzeniu idealnej i współczesnej łazienki. 

 • Delikatność miękkich linii

  Strada II

  Miękkie geometryczne kształty Starda II, zgodne z obecnymi gustami i dopracowane w każdym szczególe, to efekt współpracy Ideal Standard z uznanym międzynarodowym zespołem projektowym Studio Levien. „Delikatny minimalizm”, który prezentuje Strada II, będzie obecny w trendach nadchodzących lat i z pewnością oprze się próbie czasu.

 • Kompletna kolekcja umywalek

  Strada II

  W Strada II znajdziemy umywalki, których design zaspokoi każde gusta, natomiast wybór wersji i kształtów zapewni, że łatwo je dopasować do każdej przestrzeni i typu projektu. W kolekcji dostępne są umywalki nablatowe, z ceramicznym blatem, mocowane do ściany, podblatowe, owalne, okrągłe, prostokątne z otworem na baterie i bez otworu. Wybór jest bardzo szeroki.

Wszystkie produkty Strada II

 • Umywalki

  Umywalki

  Wybierz umywalkę której styl najlepiej będzie...

  Wybierz umywalkę której styl najlepiej będzie pasował do twojej łazienki, następnie zdecyduj które meble idealnie uzupełnią jej przestrzeń. Seria produktów ProSys™ zawiera propozycje ram przeznaczonych do instalacji umywalek. Są wśród nich również wersje specjalne do zastosowania z baterią ścienną oraz z ukrytym syfonem do umywalek dla osób niepełnosprawnych.

 • Toalety WC i bidety

  Toalety WC i bidety

  Masz szeroki wybór, od kompaktów WC, misek...

  Masz szeroki wybór, od kompaktów WC, misek stojących po miski wiszące, wszystkie dostępne w wersji z deskami wolnopadającymi lub też z ekskluzywnie wyglądającą cienką deską sedesową. ProSys oferuje komplet rozwiązań instalacyjnych do toalety i bidetu. Różne warianty montażu zapewniają dostosowanie do szerokiego zakresu realizowanych projektów.

Broszury i materiały do pobrania