HomeKolekcjeStrada II
 • Uniwersalna kolekcja ceramiki w stylowym i aktualnym stylu

  Strada II

  Po udanej estetycznie kolekcji Strada, jej następca, seria Strada II, prezentuje nowe standardy w dziedzinie designu i higieny. Strada II, jak żadna inna kolekcja ceramiki, oferuje swoim użytkownikom dużą elastyczność w tworzeniu idealnej i współczesnej łazienki. 

 • Delikatność miękkich linii

  Strada II

  Miękkie geometryczne kształty Starda II, zgodne z obecnymi gustami i dopracowane w każdym szczególe, to efekt współpracy Ideal Standard z uznanym międzynarodowym zespołem projektowym Studio Levien. „Delikatny minimalizm”, który prezentuje Strada II, będzie obecny w trendach nadchodzących lat i z pewnością oprze się próbie czasu.

 • Kompletna kolekcja umywalek

  Strada II

  W Strada II znajdziemy umywalki, których design zaspokoi każde gusta, natomiast wybór wersji i kształtów zapewni, że łatwo je dopasować do każdej przestrzeni i typu projektu. W kolekcji dostępne są umywalki nablatowe, z ceramicznym blatem, mocowane do ściany, podblatowe, owalne, okrągłe, prostokątne z otworem na baterie i bez otworu. Wybór jest bardzo szeroki.

Wszystkie produkty Strada II

 • Umywalka

  Umywalka

  Jest to najczęściej używana przestrzeń w łazience,...

  Jest to najczęściej używana przestrzeń w łazience, wybierz więc design który najbardziej odpowiada twojemu gustowi i spełnia twoje potrzeby. Niezależnie od tego jaki ma być styl łazienki, nowoczesny czy klasyczny, z kształtami zaokrąglonymi czy geometrycznymi, Ideal Standard oferuje szeroki zakres produktów i rozwiązań które pomogą tobie stworzyć idealną łazienkę.

 • Toalety WC i bidety

  Toalety WC i bidety

  Wybierając toaletę i bidet, sprawdź czy będą...

  Wybierając toaletę i bidet, sprawdź czy będą pasować stylistycznie do umywalki i całej łazienki.

Broszury i materiały do pobrania