HomeO nasNowości i prasaNew collection Tempo

Ideal Standard prezentuje nową kolekcję Tempo

Umywalki Tempo dostępne są w czterech rozmiarach 65cm, 60cm, 55cm i 50cm, do skompletowania z postumentem lub półpostumentem. Mniejsze umywalki 40 i 35 cm mogą być montowane samodzielnie lub z postumentem. Dodatkowo do wybotu jest umywalka wpuszczana w blat o szerokości 50 cm i umywalka półblatowa o szerokości 55 cm.
Ponad to w serii Tempo mamy do wyboru umywalki z powierzchniami bocznymi w dwóch rozmiarach, które świetnie prezentują się na kompaktowych szafkach łazienkowych. Meble Tempo oferowane są w trzech kolorystycznych wykończeniach, dzięki którym wnętrze łazienki wygląda atrakcyjnie i nowocześnie.

Kolekcja zawiera również oraz miski toaletowe w wersji wiszącej i stojącej oraz WC kompakty, które mogą być skompletowane z woloopadającymi deskami sedesowymi. Bidety proponowane są także w dwóch wersjach: wiszącej i stojącej.

Zdaniem Robina Levien „Inteligentne wykorzystanie małych pomieszczeń nie musi się odbywać kosztem kompromisu w ich stylu. Produkty Tempo potrafią przejść
metamorfozę, zmniejszając swoje rozmiary, dopasowują się do przestrzeni. Natomiast wolny od ostrych krawędzi design jest dobrym pomysłem dla tych którzy cenią sobie praktyczność, bezpieczeństwo i relaks.

Produkty z kolekcji Tempo zostały tak zaprojektowane aby można je było łączyć z meblami i armaturą innych serii Ideal Standard takimi jak Connect, Ceraplan III i Active.